Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Kawai/Märchen 124 cm

  • Marka: Märchen/Kawai
  • Rok Produkcji: ok. 2000
  • Ilość pedałów: 3 (moderator)
  • Długość:
  • Wysokość: 121 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: Używany, stan bardzo dobry
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: 13 500,00 pln

Märchen, to mniej popularny ze znaków towarowych stosowanych przez firmę K.Kawai do oznaczania swoich produktów. Stosowanie takich marek, jak Emperor, Kaiser, Schwester, Schweizerstein, Gershwin, Eterna było bardzo popularne i często stosowane przez wiodących japońskich producentów: Yamaha i Kawai. Znak towarowy Märchen jest stosowany prze firmę Kawai w instrumentach sprzedawanych na terenie Niemiec.

Dzięki zastosowaniu rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych pochodzących z laboratorium i fabryki firmy Kawai w Hamamatsu, otrzymujemy doskonałe pianino Kawai bez obciążenia ceną wynikającą z rozpoznawalności znanej marki.

Proponowane w naszym sklepie pianino swoimi gabarytami, cechami wykonania mechanizmów i klawiatury w niczym nie różni się od popularnej serii pianin Kawai K-30. Instrument wyróżnia bardzo szlachetnie wykonana klasyczna obudowa z konsolą podpierającą stół klawiaturowy. Na uwagę zasługuje tworzywo nakładki klawiszy białych, które bardzo dobrze imituje naturalną okładzinę z kości i zmniejsza uczucie poślizgu palców na klawiszach.

 Pianino zostało wyprodukowane w Japonii ok. roku 1998-2002 i zaliczane jest do instrumentów bardzo młodych, nie wymagało żadnych nakładów i prac renowacyjnych. W naszej pracowni oryginalna fabryczna obudowy została poddana jedynie czyszczeniu i polerowaniu dla uzyskania głębi połysku czarnego lakieru. Mechanizm nie wymagał żadnych napraw lub remontu; został jedynie poddany standardowemu przygotowaniu i wyregulowaniu przez stroiciela-korektora Piano Expert.

Za jakość zastosowanych materiałów i jakości wykonanych prac ręczymy udzielając kupującemu to pianino 5-letniej gwarancji na wszystkie elementy ruchome: mechanizm, klawiaturę i urządzenie pedałowe.

Pianino można obejrzeć w naszej Ekspozycji Instrumentów w Bielsku-Białej po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły