Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Pianino Kawai brązowe CE-7

Kawai CE-7N
  • Marka: K. Kawai
  • Rok Produkcji: 1982
  • Ilość pedałów: 3 (moderator)
  • Długość:
  • Wysokość: 108 cm
  • Gwarancja: 5 lat
  • Stan: obudowa w stanie oryginalnym, bardzo dobrym
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: 7 500,00 zł

Proponujemy japońskie pianino szkolne bardzo znanej i popularnej w szkołach muzycznych marki Kawai. Fortepiany mistrzowskie tego producenta są chętnie wybierane przez uczestników Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie z powodzeniem już od wielu lat.

Cechą charakterystyczną wyróżniającą firmę Kawai jest stosowanie konsekwentnie od wielu lat tworzyw sztucznych oraz konglomeratów z dodatkiem włókna węglowego do produkcji mechanizmów. Choć do tej pory wiele osób zżyma się na wiadomość, że "mechanika jest plastikowa", to wdrożone przez japońskich naukowców materiały są zdecydowanie stabilniejsze w reakcji na sezonowe zmiany temperatury i wilgotności, a także mniej podatne na wszelkie złamania. Czy tego chcemy, czy nie, to przyszłość należeć będzie do tworzyw sztucznych, gdyż podaż najlepszych gatunków drewna z każdym rokiem będzie się zmniejszała.

W prezentowanym instrumencie zastosowanie elementów z tworzyww sztucznych zostało przez producenta ograniczone do minimuum, a użycie twardego drewna liściastego w większości elementów mechanizmu sprawi satysfakcję nawet konserwatywnym pianistom. 

Made in Japan.

Oferowane pianino cechuje się mocnym dźwiękiem, jak na swoją klasę wysokości, zapewniając młodemu pianiście łatwe wykonanie mocnego fortissimo. W naszej  pracowni pianino zostało poddane podstawowej regulacji oraz strojeniu i intonacji, dzięki czemu zakres dynamiczny instrumentu został dopracowany i muzyk powinien z łatwością wykonywać ciche fragmenty utworów, w dynamice pianissimo.

Za jakość zastosowanych materiałów ręczymy udzielając kupującemu to pianino 5-cio letniej gwarancji na wszystkie elementy ruchome: mechanizm, klawiaturę i urządzenie pedałowe.

Pianino można obejrzeć i wypróbować w naszej Ekspozycji Instrumentów w Bielsku-Białej po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu wizyty. 

Zamów ten produkt lub zapytaj o szczegóły