Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Witamy na portalu o fortepianach i pianinach

Odwiedzają nas nie tylko osoby będące pianistami i pasjonują się swoim instrumentem. Większość naszych gości, to osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tymi wspaniałymi instrumentami muzycznymi.

Dlatego staramy się pisać teksty łatwym językiem, zrozumiałym nie tylko muzykom, ale także onieśmielonym tą arcyciekawą tematyką. Zapraszamy do zgłębiania naszych zasobów! Znajdziesz tutaj niezbędne informacje pomagające w zakupie, jak i eksploatacji akustycznego pianina i fortepianu...

"Statystyczny obywatel" ostatni raz widział pianino na własne oczy w swojej szkole podstawowej. Nigdy nie widział jego wnętrza. Na naszym blogu można znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Jeśli jednak nie znajdziesz tam należytej odpowiedzi, zadaj nam pytanie poprzez formularz kontaktowy. Chętnie służymy także radą poprzez telefon lub maile. 

Zapraszamy do wypróbowania naszych instrumentów

Jeżeli masz ochotę, zapraszamy do odwiedzenia jednej z naszych ekspozycji pianin i fortepianów.  Jest to szczególnie przez nas polecane, jeżeli najważniejszym walorem instrumentu przy wyborze jest jego brzmienie i walory muzyczne. Dla klientów nie dysponujących odpowiednią ilością czasu przygotowujemy oczywiście prezentacje multimedialne oferowanych przez nas pianin i fortepianów, lecz prawdziwą moc żywego dźwięku instrumentu akustycznego, wibrację naprężonej struny, dotyk klawisza odczujesz dopiero przy osobistym kontakcie z instrumentem.

Czytaj więcej...

Aktualności