Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Transport pianin i fortepianów

Jak dostarczamy zakupione u nas instrumenty?

Wybrany przez Ciebie instrument jest ostatni raz przed zapakowaniem przejrzany i nastrojony. 

Naturalnie po zakupie pianina pojawia się pytanie: Jak taki mebel przewieźć do domu? Jeżeli sobie tego życzysz, możemy instrument do Ciebie zawieźć i wnieść. W przypadku kategorii Artystyczne i Profesjonalne, nie płacisz nic za transport na terenie Polski oraz Czech i Słowacji, a jedynie za noszenie po schodach lub dźwig (o ile występują tego typu przeszkody, cena według indywidualnego uzgodnienia).

Fortepiany z kategorii Artystyczne oraz pianina kategorii Profesjonalne będą dodatkowo strojone przez naszego regionalnego stroiciela w miejscu użytkowania, po upływie 2-4 tygodni od dostarczenia.  Na terenie całego kraju, bez względu na odległość, jaka dzieli naszą ekspozycję od Twojego instrumentu.

Aby gwarancja była ważna (2-5 lat na instrumenty używane zgodnie z opisem) należy wykonać co najmniej jedno strojenie przez stroiciela wskazanego lub zaakceptowanego przez nas.

Usługi transportowe

Przewóz i przenoszenie ciężkich, a zarazem delikatnych urządzeń, którymi są pianina i fortepiany jest zadaniem dosyć skomplikowanym. I nie chodzi tutaj o zaangażowaną siłę, lecz o technikę transportu. Oczywiście można pokusić się wsparciem "szwagra z zięciem", ale raczej wtedy liczyć się będzie trzeba z dodatkowymi kosztami związanymi z redukcją oszpecenia obudowy.

Nasze doświadczenie w transporcie instrumentów sięga początków działalności w 1997 roku. Cały czas się rozwijamy, gdyż fantazja naszych klientów w temacie ustawienia swoich instrumentów nas do tego motywuje. Oczywiście nie zawsze uda się przecisnąć pianino "przez Ucho Igielne", ale zawsze chętnie pomożemy i doradzimy...

Usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Nasze samochody i główna ekipa stacjonuje w Bielsku-Białej,  natomiast zaprzyjaźnione i godne zaufnia w Kaliszu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Bliższe szczegóły na temat transportu fortepianu lub pianina udzielamy za pośrednictwem formularza internetowego na stronie lub telefonicznie.