Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Kupujemy pianina

Zakup pianina, to dla każdego duże wyzwanie. Emocje są spore za każdym razem, a z naszych obserwacji wynika, że kupienie dobrego instrumentu jest niejednokrotnie trudniejsze, niż zakup samochodu...

Na tym polega nasza praca, aby służyć poradą i pomóc w wybraniu najkorzystniejszego sprzętu. Oszczędzamy Wasz czas i w jednym miejscu staramy się skupić jak największą liczbę ładnych instrumentów.

Dlatego też nie praktykujemy "zwiedzania ze stroicielem" okolicznych pianin od typowego sąsiada, bądź z ogłoszenia na olx-ie. Wiemy z doświadczenia, co oferowane na polskim rynku wtórnym instrumenty sobą reprezentują i jakich zwykle wymagają nakładów. Przeważnie jest to strata czasu i pieniędzy...

Nigdy nie kupujemy instrumentu według listy lub cennika, tylko każdorazowo oglądamy, ogrywamy, sprawdzamy pod względem technicznym i estetycznym wszystkie oferowane przez nas pianina jeszcze przed ich zakupieniem. Działając w interesie naszych podopiecznych muzyków jesteśmy ich okiem i uchem.

-

Trzydniowa "wycieczka" celem wyselekcjonowania i zakupienia ciekawego instrumentu jest z reguły mało komfortowym zajęciem. Niestety, nie da się tego załatwić za pomocą samolotu lub telefonu. Osobiście nie mamy odwagi zaangażowania własnych pieniędzy w zakup pianina lub fortepianu,  który na miejscu może okazać się złomem lub skarbonką.

Czasami los wynagradza nas widokami, jakie trudno spotkać w naszym kraju...