Wersja standardowa Wersja z powiększonym kontrastem Wersja tekstowa
MENU...
Facebook

Witamy na portalu o fortepianach i pianinach

Odwiedzają nas nie tylko osoby będące pianistami i pasjonują się swoim instrumentem. Większość naszych gości, to osoby, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tymi wspaniałymi instrumentami muzycznymi.

Dlatego staramy się pisać teksty łatwym językiem, zrozumiałym nie tylko muzykom, ale także onieśmielonym tą arcyciekawą tematyką. Zapraszamy do zgłębiania naszych zasobów! Znajdziesz tutaj niezbędne informacje pomagające w zakupie, sprzedaży, jak i eksploatacji akustycznego pianina i fortepianu...

"Statystyczny obywatel" ostatni raz widział pianino na własne oczy w swojej szkole podstawowej. Nigdy nie widział jego wnętrza. Na naszym blogu można znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Jeśli jednak nie znajdziesz tam należytej odpowiedzi, zadaj nam pytanie poprzez formularz kontaktowy. Chętnie służymy także radą poprzez telefon lub maile. 

Na dalszych stronach znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do satysfakcjonującego uprawiania pianistyki: bogata oferta używanych pianin i fortepianów po renowacji. Każda sprzedaż pianina lub fortepianu wiąże się również w sposób naturalny z jego dostawą do domu lub innym skomplikowanym transportem. Nasz doświadczony team pomoże ustawić pianino, czy zamontować fortepian także na scenie lub estradzie w przypadku wynajmu albo wypożyczenia instrumentu.

Krótki opis napraw i renowacji pianin i fortepianów w dziale Serwis. Ponieważ każdy instrument wymaga indywidualnego podejścia przeważnie przed wizytą stroiciela przeprowadzamy bardziej szczegółowy wywiad, czy konieczna jest poważniejsza ingerencja technika: naprawienie, wyregulowanie, remont, czy też zwykłe nastrojenie i intonacja instrumentu wystarczy.

Zapraszamy do wypróbowania naszych instrumentów

Jeżeli masz ochotę, zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji pianin i fortepianów.  Jest to szczególnie przez nas polecane, jeżeli najważniejszym walorem instrumentu przy wyborze jest jego brzmienie i możliwości muzyczno-techniczne. Zanim nas odwiedzisz zapraszamy do spaceru wirtualnego po naszej głównej ekspozycji. Dla klientów nie dysponujących odpowiednią ilością czasu przygotowujemy oczywiście prezentacje multimedialne oferowanych przez nas pianin i fortepianów, lecz prawdziwą moc żywego dźwięku instrumentu akustycznego, wibrację naprężonej struny, dotyk klawisza odczujesz dopiero przy osobistym kontakcie z instrumentem.

ZAPRASZAMY!!

Czytaj więcej...

Aktualności